29.4.2026 8:40 • autor: Štěpán Vystrčil
Prvňáčci a deváťáci si společně užili velikonoční dopoledne plné tvoření a zábavy. Ve stejné učebně se pustili do výroby velikonočních dekorací v podobě kraslic, při které si starší žáci ochotně pomáhali s mladšími. Nechyběla ani „velikonoční matematika“ – děti řešily hravé jednoduché příklady pomocí kartiček a společně hledaly správná řešení. Odměnou byl správně slepený obrázek, který bylo následně nutno vybarvit. Aktivita nadchla jak menší, tak starší žáky.
Velký úspěch měla také výroba veselého beránka z papíru a vlny, který se všem moc povedl. Setkání bylo plné smíchu, spolupráce a příjemné velikonoční atmosféry.
Třídní učitelé 1. a 9. ročníků

