Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Soustředění pěveckého sboru Zpěváček

20.11.2017 22:02 • autor:

Pěvecký sbor Zpěváček byl založen v tomto školním roce p. uč. Mgr. Kamilou Horáčkovou – vedoucí sboru. Paní učitelka Mgr. Magda Hájková je její pravou rukou a spolehlivou pomocnicí, která pomáhá s přesunem dětí a s vystoupením. Sbor navštěvují žáci a žákyně 3. až 9. ročníku, dokonce i jeden žák z 1. ročníku.

Ve dnech 10. až 12. 11. 2017 se zúčastnil pěvecký sbor Zpěváček ze ZŠ Kamínky soustředění v Lesním penzionu Podmitrov na  Vysočině. Pobyt  byl zorganizován v rámci nácviku naplánovaných vánočních vystoupení pro rodiče i širokou veřejnost. Nacvičovali jsme pásmo vánočních písní a koled, které postupně předvedeme.  Pěvecké zkoušky byly velmi náročné, ale děti zpívaly s radostí a zájmem. Kromě náročných pěveckých zkoušek jsme navštívili místní zříceninu hradu a zvířecí farmu. Vše probíhalo v klidné,  příjemné atmosféře a krásném prostředí.

Tímto zveme všechny na vánoční koncert pěveckého sboru Zpěváček  ze ZŠ Kamínky, který se koná ve čtvrtek 7.12.2017 v 17h. v jídelně školy. Pěvecký sbor Zpěváček přeje všem krásné Vánoce.

Mgr. Magda Hájková, Mgr. Kamila Horáčková

VIDEO