Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Školní Výlet do Mohelnice: 5. – 7. června

13.6.2024 16:33 • autor:

Od 5. do 7. června se žáci 8.B vydali na školní výlet, který se letos konal v krásném prostředí Mohelnice. Cesta začala ve středu ráno, kdy jsme se vlakem vypravili z Brna do Mohelnice. Po příjezdu jsme se ubytovali v Morava Campu, kde nás čekaly tři dny plné zábavy a pohody.

První den jsme využili krásného počasí a hned po obědové pauze jsme skočili do bazénu. Voda byla osvěžující a všichni si užili spoustu legrace při skákání. Poté jsme se prošli přilehlým parkem a pak se vydali na večeři. Po sladkých knedlících jsme si užili chvíli času na hřišti, zahráli volejbal a další hry a nebo jen užívali pohody klábosením.

Čtvrteční program zahrnoval výlet do olomoucké zoo. Největší obdiv sklidilo krmení koz a nakupování plyšáků. 🙂 Po návratu jsme se opět osvěžili v bazénu a poté nás čekalo opékání špekáčků. Večer vyvrcholil stezkou odvahy, která některé dost potrápila.:-)

Poslední den, pátek, začal snídaní. Poté jsme se sbalili a připravili na cestu zpět do Brna. Výlet vlakem zpět proběhl bez problémů a plní dojmů a vzpomínek jsme se vrátili domů.

Celý výlet se velmi vydařil. Děti si užily spoustu zábavy, sportovních aktivit a hlavně strávily čas spolu mimo školu a bez učení!:-)

Díky, bylo to noc fajn 🙂

Mgr. Michaela Dvořáková

FOTOGALERIE