Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Školní výlet 9.B

13.6.2024 15:39 • autor:

Poslední výlet na základní škole jsme si hodlali náležitě užít, a tak jsme letos opět vyrazili na Vranovskou přehradu do kempu na pláži, kde jsme byli loni spokojení, a i tentokrát se to ukázalo jako dobrá volba.

Počasí nám v rámci možností přálo. Hned první den jsme po odpočinku pluli na šlapadlech a trochu se také osvěžili stále ještě velmi studenou vodou v přehradě, večer jsme si zahráli vědomostní přírodovědnou hru, která byla napínavá především v hledání lístečků s otázkami.

Druhý den byla na programu plavba lodí na hrad Bítov, kde jsme si prohlédli reprezentační prostory a také sbírku vycpaných zvířat. K večeru se přihnala děsivá bouřka, nemohla nás však rozhodit. Komunitní kruh jsme místo u ohniště uspořádali v chatce paní učitelky třídní, nicméně pozdě večer se vyjasnilo, a tak i závěrečný táborák proběhl, tak jsme si všichni přáli – u jednoho ohniště, za zpěvu známých písní, prostě všichni spolu. A nakonec jsme měli i prodlouženou večerku =o) .

Závěrem nezbývá dodat, že naše poslední velká akce na základní škole byla velmi povedená, a ještě více utužila náš kolektiv. Budeme vzpomínat jen a jen v dobrém!

Mgr. Hana Prokopová, třídní učitelka 9.B

FOTOGALERIE