Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Školní výlet 8. A

6.6.2022 14:58 • autor:

Dne 30. 5. 2022 vyrazila třída 8. A do Outdoor Resort Březová. Moc jsme se po dvou letech na výlet těšili. Cestu vlakem z Brna do Třebíče provázelo slunečné počasí. Tam už na nás čekal pohodlný autobus, kterým jsme dojeli do cíle. Dostalo se nám přivítání od milé instruktorky Amálky, která se o naši skupinu vzorně starala po celou dobu pobytu.
Krásný areál plný atrakcí, nejrůznějších staveb, odpočinkových ploch, udržované zeleně, chatek nás ohromil. Rozkládá na ploše 8 hektarů a je obklopen lesy. Ubytovali jsme se ve dvou chatkách, dali si první oběd a dobrodružství mohlo začít. Každý den nás
čekal nabitý program: Lezecká stěna, bungee trampolíny, lukostřelba, rafty, vysokolanový park, paintball, bungee running, strašidelný hrad Karlštejn.
A tak jsme slaňovali, skákali na trampolíně, lezli, stříleli, zdolávali překážky, přetahovali se, křičeli strachy, plavali a byli celí mokří na raftech. Každý dělal to, na co se cítil, ostatní ho povzbuzovali. To je aspoň stmelení třídního kolektivu! A taky při společných večerních aktivitách.
Po takových zážitcích nám samozřejmě chutnalo. Dokonce jsme to roztančili na diskotéce, a celý večer zakončila skvělá ohnivá show. Ani se nám nechtělo třetí den domů. Chtěli jsme si užít adrenalin, být spolu i jinak než jen ve škole, a to se nám splnilo. Možná si to za rok zopakujeme.

Třídní učitelka Mgr. Jana Vejrostová
Paní asistentka Tereza Dufková