Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Škola v přírodě – Karlov pod Pradědem – 1.A,B, 2.A,B

12.6.2019 21:23 • autor:

V týdnu od 3.6. do 7.6. se žáci 1. a 2. tříd zúčastnili školy v přírodě v Jeseníkách.

Ubytováni jsme byli v penzionu Soliter v Karlově pod Pradědem. Jelikož nám počasí velice přálo, mohli jsme uskutečnit všechny naplánované výlety a aktivity, jako např. návštěvu Zlatokopeckého skanzenu ve Zlatých Horách, kde si děti mimo jiné vyzkoušely i rýžování zlata, návštěvu staré školy v Malé Morávce, kde využily i zábavného centra ke sportovním aktivitám.

  Celá naše škola v přírodě se nesla v duchu Indiánů. Žáci si vyrobili indiánská trička, amulety, v lese stavěli z přírodnin teepee, v podvečer si také opékali špekáčky. Poslední večer proběhlo vyhlášení všech soutěží ať již sportovních, vědomostních či talentových. Na každého čekala pěkná odměna v podobě ,,Hledání pokladu“.

 

Mgr. Jana Chytilová, Mgr. Bohdana Minářová

FOTOGALERIE