Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Škola v přírodě 1. a 2. ročník

30.5.2024 12:06 • autor:

V pondělí 20.5. jsme se vypravili na veliké indiánské dobrodružství do Karlova pod Pradědem, kde jsme se ubytovali v penzionu Praděd. Děti během celého pobytu pracovaly ve skupinkách, které byly namíchané z druhých i prvních tříd. Společně plnily různé úkoly, za které získávaly body.

Během pobytu jsme poznávali okolní přírodu Karlova, byli jsme se podívat v ZOO koutku SALAŠ, kde jsme mohli vidět prasátka, slepice i králíky. Některé děti si vyzkoušely letní tubingovou dráhu, která se jim moc líbila. V průběhu týdne jsme vyráběli  indiánské čelenky, náhrdelníky a také trička. Na konci týdne byly děti odměněny pamětní medailí a mohly nakouknout do indiánského pokladu, ze kterého si vybraly svou odměnu. Počasí nám po celý týden přálo a věřím, že si pobyt všichni moc užili.

Mgr. Jindra Severinová

FOTOGALERIE