Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Ricky Persson na Kamínkách

11.4.2019 9:52 • autor:

 

 

Ve čtvrtek 4.4. byl u nás na návštěvě motivační řečník a inspirativní osobnost Rickard Persson ze Švédska. Během své prezentace nám (učitelům a žákům 7. a 8. ročníku) Ricky sdělil svůj životní příběh, jak se po nehodě s výbušninou , zaviněné svým vlastním přičiněním, stal prakticky nevidomým a částečně tělesně postiženým, jak se vyrovnal s těžkostmi s tím spojenými a kterak se vrátit zpět do  života a dokázat všem, že i neskutečného je možné prací a pílí dosáhnout. Celá akce byla v anglickém jazyce se simultánním překladem za doprovodu Rickyho písní a hry na akustickou kytaru.

 

Mgr. Štěpán Vystrčil

webová stránka Rickarda Perrsona