Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Přivítání prvňáčků na ZŠ Kamínky

1.9.2021 20:47 • autor:

První den pro prvňáčky je vždy dnem slavnostním a výjimečným.

Tak tomu bylo i na naší škole. Nejmenší žáky společně s ostatními třídami přivítal po prázdninách pan ředitel Mgr. Petr Novák, Ph.D. před budovou školy. Naše prvňáčky čekalo další překvapení ve školním atriu. Žáci 6. tříd si pro ně připravili krátké pásmo písniček a básniček. Po vystoupení se ujali prvňáčků naši nejstarší žáci a stali se tak jejich patrony.  V průběhu celého školního roku budou svým kamarádům pomáhat při společných akcích naší školy a různých činnostech. Ti je na oplátku doprovodí na jejich cestě a vstupu do dalšího života při posledním zvonění.

Ve třídách se prvňáčci přivítali s paními učitelkami, popovídali o prvních dojmech a rozloučili se s těšením na další následující dny ve škole. 

Přejeme všem plno úspěchů, krásných zážitků, dobrodružství a radost z učení.

Paní učitelky 1. tříd  Mgr. Jana Chytilová a Bc. et Bc. Marie Menšíková

FOTOGALERIE