Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Předání Slabikáře v 1.B

10.12.2018 20:35 • autor:

Začátek prosince přinesl dětem z 1.B, které již znají mnohá písmenka a čtou první slova, slavnostní předávání Slabikáře. V pátek 7.12. za námi přišli kamarádi – patroni z deváté třídy. Připravili si pro prvňáčky tři zapeklité úkoly. Za každý splněný úkol dostali zlatý klíč. Prvňáčkům se podařilo splnit všechny úkoly a získat všechny klíče, které jim otevřely bránu do „ SVĚTA SLABIKÁŘE“. Hanička, Anička a Honza – naši kamarádi z deváté třídy, jim za odměnu předali vytoužené Slabikáře. Děti z nich měly obrovskou radost a hned se pustily do prohlížení a čtení. Aby si tento den mohly po celou dobu připomínat, dostaly pamětní list a záložku, s kterou budou ve své první knize pracovat.

Těšíme se na další společné zážitky.

Mgr. Jindra Severinová

FOTOGALERIE