Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Poslední dny školy se 7.B

30.6.2023 12:29 • autor:

Naše poslední dny školního roku jsme strávili všelijak. Středeční rána byly věnované společným snídaním, ty jsou totiž základem dne.  Ve čtvrtek 22.6. nás čekal laser game a bowling. Tyto aktivity jsme měli z utržených peněz z  vánočního jarmarku a tak jsme se za naše tvoření konečně odměnili.  Čekaly nás každého dvě hry lasergame a 2 hodiny bowlingu. Děti si to moc užily a už plánujeme, že příští rok nás čeká jenom lasergame, protože to byla opravdu zábava a všichni z toho byli moc nadšení. Taky nás čekalo hodně trénování na zahradní slavnost, která vypukla 28.6. a naše třída si nachystala několik krátkých vystoupení. Předtím jsme si ale v úterý zašli na Riviéru a i když nebylo úplně nejhezčí počasí, nikomu to nevadilo.  Řádili jsme ve vodě na skluzavkách a na tobogánu, ani volejbalové hřiště nezůstalo netknuté a penízky s kapesného se rozkutálely za zmrzliny a hranolky. Předposlední den školy nás už čekal výlet na brněnskou přehradu. Tady každý čas trávil různě –  někteří s basketbalovým nebo volejbalovým míčem, na dece a někteří i chvíli ve vodě. Užívali jsme si sluníčko a dobré jídlo a pohodu.

Teď už jenom prázdniny , snad neutečou moc rychle.

Michaela Dvořáková

FOTOGALERIE

VIDEO: