Podzimní vycházka 2. oddělení ŠD na Kamenný vrch

31.10.2019 11:24 • autor: • kategorie:

Na přelomu měsíce září a října jsme se vypravili na dvě vycházky na Kamenný vrch. K vycházkám nás vylákalo slunné počasí. První den sice foukal poněkud silnější vítr, ale to nám nevadilo. Cestou jsme pozorovali počínající se zbarvování listů na stromech a keřích do podzimních tónů. Zaujala nás i jedna zahrádka, kde majitel má na stromech zavěšené květináče s krásně barevnými květinami. Jejich odstíny červené, oranžové a žluté nádherně zářily na slunci.

Po dosažení cíle, jsme se rozdělili na skupinky. Každá skupina pak začala tvořit z dostupného přírodního materiálu domečky pro lesní skřítky. Některé domečky byly pro malé skřítky, jiné pro poněkud vzrostlejší. Pracovali jsme dva dny s velkým nasazením a nadšením, abychom své představy co nejdokonaleji ztvárnili.

Díla se nám podařila. Můžete posoudit z našich obrázků.

Palečková Zdeňka