Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Poděkování žákům ZŠ KAMÍNKY

9.11.2022 7:24 • autor:

I v letošním roce žáci osmých tříd ZŠ Kamínky 5 pomáhali jako sběrači míčků při organizaci 20. ročníku Českého poháru ve stolním tenise vozíčkářů, který se konal v sobotu 22. 10. 2022 ve sportovní hale FSS v Kampusu. Bez jejich obětavé pomoci by se hráči na vozíku neobešli. Proto bych ráda našim žákům poděkovala za to, že ve volném čase byli ochotni pomoci těm, kteří to potřebují. Zároveň poznali jejich odhodlání překonávat překážky, nevzdávat se, sportovat, soutěžit a vyhrávat. Primátorka města Brna Markéta Vaňková, pod jejíž záštitou se turnaj konal a předseda SK Moravia Vojtěch Vašíček jim také osobně vyjádřili poděkování a ocenili jejich chování a vzornou reprezentaci školy.

Anna Široká, ZŠ Kamínky