Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Pasování prvňáčků – Knihovna J. Mahena na Oblé

6.10.2021 12:19 • autor:

5. října se naši prvňáčci vypravili již podruhé do knihovny J. Mahena na ulici Oblá. Čekalo je velmi milé překvapení. Po přivítání paní vedoucí Hany Slámové a paní starostky ing. Jany Drápalové se děti snažily napravit Kašpárka, který nevěděl jak se chovat ke knihám na rozdíl od našich prvňáčků. Úkol splnili na jedničku. Pak následovala slavnostní chvíle. Děti byly paní starostkou v roli kněžny pasováni na čtenáře a na památku si odnesly malý dárek. Kašpárek dětem přečetl poučnou pohádku, děti si prohlédly knížky a vraceli jsme se všichni spokojeni do školy. Těšíme se na další listopadové setkání.

Mgr. Jana Chytilová a Bc. et  Bc Marie Menšíková

FOTOGALERIE