Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Ou McDonald turnaj měl..

20.4.2023 10:48 • autor:

Do paměti naší školy se nesmazatelně zapsal první ročník školního kola MCDonalds Cupu, který jsme odehráli se zapálením a úsměvem na líci ve čtvrtečním a pátečním povelikonočním týdnu. Jedva děti dojedly posledního čokoládového zajíčka, písknutí do píšťalky zahájilo první ze zápasů našich benjamínků. Před jedenáctou hodinou již znal turnaj 2. a 3. ročníků svého vítěze.  Třídy 2.A, brambory turnaje, 2.B z pozice bronzové a  3.B, jež zapsala 2. místo, společně tleskaly za zvuků písně We Are The Champions vítězům ze 3.A. A po právu, poněvadž šampióni byli všichni účastníci, kteří s respektem k soupeři, turnaj plný pěkných gólů odehráli. Pátek se poté stal dnem D a tělocvična dějištěm hry o trůn pro vítěze klání 4. a 5. ročníků. Jím byli pasováni chlapci a dívky ze třídy 5.B. Z příček pod nimi aplaudovaly vítězům sestupně třídy 4.B, 4.A a 5.A. Obě kola byla odrazovým můstkem pro výběr talentů na městské kolo výše zmíněného Cupu.

V městském kole plném budoucích hvězd fotbalových trávníků již naši fotbal hrající judisté a hokejbalisté naplno neuspěli. Nutno dodat, že medaile nejsou všechno a snad zůstane hráčům, krom přívěšku na klíče, na umělé pažity MDCupu hezká vzpomínka.

sportovní redakce

 

FOTOGALERIE