Olympiáda v AJ 7.-9.ročníků

20.2.2018 16:04 • autor:
Před jarními prázdninami na naší škole proběhla Olympiáda v Anglickém jazyce. Bylo to vůbec poprvé na naší škole a musím říci, že máme opravdu šikovné děti a jejich angličtina je na vysoké úrovni.
Žáci bojovali ve dvou kategoriích – I.A – 7.ročník, II.A – 8. a 9.ročník. Celá Olympiáda se skládala ze 3 částí: Use of Englich, Listening a Speaking – do kterého, se probojovali již jen ti nejlepší. Tady máme jejich umístění.
Kategorie I.A – 1.místo Nela Štěpánová, 2.místo Jan Pokorný a 3.místo Richard Veselý. Zde musím podotknout, že rozdíly mezi jednotlivými místy byly poze po 0,5 bodu.
V kategorii II.A  na 1.místě Jiří Moravec (9.A), na  2.místě Karel Bašta (9.A)a na 3.místě Filip Major (8.B).
Do okresního kola, které se koná 22.2. postupují naši výborní angličtináři Nela a Jirka.
Good luck!!
                                                             Mgr.Ivana Demlová