Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Mikuláš v 1.B

8.12.2020 13:12 • autor:

Pátek 4. prosince byl pro prvňáčky velkým dnem. Byl to den plný překvapení. Již ráno se malí čertíci, andílkové a dokonce i Mikulášové snažili plnit různé úkoly. V českém jazyce skládaly z pekelných slabik různá slova a také obrázky. V matematice nakupovali podle seznamu od Mikuláše a počítali, kolik zaplatí za jednotlivé nadílky. Nejvíce se však těšili na příchod Mikuláše. Každý ví, že Mikuláš, anděl a čerti nosí dětem sladkosti, ale prvňáčkům letos přinesl nejen sladkosti, ale i SLABIKÁŘ. Mikuláš zadal dětem úkol, který měly splnit. Byla to básnička, která se jim moc povedla a za to, že to vše krásně zvládly, dostaly vytoužený SLABIKÁŘ. Radost dětí byla nepopsatelná.

Mgr. Jindra Severinová, tř. uč.

FOTOGALERIE