Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Listování s Lukášem Hejlíkem

7.4.2024 19:36 • autor:

V pátek 5.4. k nám opět přijel Lukáš Hejlík a Alan Novotný s úžasným projektem Listování.

Pro 1. stupeň zahráli a přečetli knihu „Dobrodružství strýčka Ludvíka“. Strýček Ludvík nebyl obyčejný strýček, byl to strýček pohádkový. A ani jeho příběhy nebyly obyčejné…… Děti se společně se strýčkem Ludvíkem setkaly s kouzelníkem, obrem, ocitly se v Opačném království a zažily s ním spoustu dobrodružství. Některé děti si také vyzkoušely roli herců a velmi si to užívaly :o))

Pro 2. stupeň byla připravena kniha “ Můj příběh 9:58″. Kniha vypráví o nejrychlejším sprinterovi všech dob, Usainu Boltovi – nejrychlejším člověku na světe.

Děti si obě představení užily a už se všichni těšíme s jakou knihou nás navštíví příští rok.

Mgr. Jindra Severinová

FOTOGALERIE