Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Lampionový průvod 2019

4.11.2019 8:57 • autor:

Dne 31. 11. 2019 proběhl na naší škole již tradiční lampionový průvod. Sraz byl v 17 hodin před školou. Po krátkém zahájení jsme se vydali na cestu po již setmělém Novém Lískovci. Ani vcelku chladné počasí neodradilo celou spoustu dětí a jejich rodičů. Klidnou procházku ozářenou desítkami lampionů jsme zakončili před školou. Zde proběhlo vyhlášení soutěže o nejkrásnější vlastnoručně vyrobený lampion. Sešlo se tu spoustu krásných výrobků, ale pouze pět výrobců mohlo být oceněno sladkou odměnou a pamětním diplomem. Ti, kteří nevyhráli v soutěži letos, rozhodně nemusí věšet hlavu, příští rok se jim určitě povede vyhrát.

Bezpečnost a bezproblémový průběh průvodu zajišťovala městská policie, zač jí patří velký dík. Nesmíme zapomenout poděkovat všem organizátorům průvodu i jejich účastníkům za skvělou akci.

Příští rok to zopakujeme!

FOTOGALERIE