Kamínky v Hudebním divadle Karlín

13.3.2019 13:59 • autor:

Muzikál Dracula z autorské dílny Karla Svobody , Zdeňka Borovce a Richarda Hese je
nazýván českým muzikálem století. Tato legenda na muzikálové scéně vznikla na námět Stokerova románu Drákula . A právě tento muzikál jsme zhlédli, my, žáci a žákyně spolu s některými členy pedagogického sboru naší školy, hned na počátku března v Praze. Hudební divadlo Karlín nám nabídlo přímo hvězdné obsazení v čele s Danielem Hůlkou, Richardem Genzerem, Evou Burešovou, Kamilou Nývltovou, Tomášem Traplem, Hankou Křížkovou a dalšími. Muzikál Dracula byl v tomto novém provedení doprovázen výhradně živým orchestrem.
Odcházeli jsme z divadla s množstvím nových hudebních zážitků a s vírou, že brzy
zavítáme znovu do hlavního města, abychom nadále obohacovali naše hudební vnímání a poznávali naživo nové melodie a písně z dalších muzikálů.

Žáci a žákyně ZŠ Kamínky, Mgr. Helena Hanousková a Mgr. Kamila Horáčková