Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Florbalový turnaj na ZŠ Novoměstská

8.12.2017 7:49 • autor:

Opět po roce jsme se 5.12. s florbalisty z 1. stupně vypravili na turnaj, který se konal na ZŠ Novoměstská. Do turnaje se přihlásilo 34 základních škol.Naši kluci se ve své skupině utkali s týmy ze ZŠ Kuldova, ZŠ Labská, ZŠ Botanická a ZŠ Hamry. Boj byl tvrdý, ale velmi vyrovnaný. Hráli opravdu týmově a hlavně srdíčkem. Díky tomu se jim podařil obrovský úspěch. Porazili všechny ve skupině a postoupili tak z prvního místa do čtvrtfinále, které se uskutečnilo ve čtvrtek 7. 12.. Do čtvrtfinále se probojovalo osm škol, které byly rozděleny do dvou skupin. V naší skupině byly velmi dobré týmy a to  ZŠ Milénova, ZŠ Slovanské náměstí a ZŠ Hudcova. I přesto, že kluci věděli, že nemají proti těmto školám šanci, nevzdali se a celou dobu bojovali. Byli naprosto úžasní, povzbuzovali se, hráli týmově a užívali si to.

Tímto bych chtěla poděkovat chlapcům, kteří se florbalového turnaje účastnili : Dominik Klíma, Jakub Kropáček, Martin Sedlecký, Michal Gruber, Tomáš Kalný, Tomáš Poustecký, Lukáš Buk, David Kalvoda, Vítězslav Siegel –mimochodem výborný brankář a Daniel Zrůn.

Mgr. Jindra Severinová

FOTOGALERIE