Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Florbal reprezentuje Kamínky

16.11.2023 9:26 • autor:

 

Že i částečný úspěch může být velkolepý, potvrdili hoši z devátých tříd, kteří se zúčastnili florbalového turnaje města Brna. Tito hoši postoupili z čtyřčlenné skupiny hrané 10.11. z prvního místa do semifinále, které se uskutečnilo 14.11. na témže místě, tedy v hale na ulici Střední. Opět v třech kláních okusili naši sportovci,z nichž nikdo není florbalistou, sladkost vítězství, hořkost porážky ale i respekt budoucích postupujících do finále ze ZŠ Sirotkova, se kterými Naši uhráli cennou remízu 3:3 . Svým slušným chováním a herním projevem nad limitem svých možností jsme zanechali jen ten nejlepší dojem. Našim statečným děkuji za vzornou reprezentaci Kamínek.

Štěpán Vystrčil