Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Florbal na Kamínkách

15.10.2019 13:48 • autor:

Na naší základní škole je jedním z pilířů sport. V rámci tohoto pilíře mají žáci ve sportovních třídách posílenou hodinu tělesné výchovy. V 1. – 3. ročníku je jedna hodina tělesné výchovy zaměřena na výuku florbalu pod vedením zkušené trenérky Gabriely Úlehlové.

Paní trenérka přihlásila děti do Jihomoravské ligy přípravek (3+1) za účelem zvýšení motivace k zlepšování se ve florbalových dovednostech. První turnaj, kterého se zúčastnili žáci z 2.B,  proběhl v neděli 13.10. na hale SH Sport Point v Brně. Náš tým odehrál čtyři zápasy s obrovským nasazením a za velké podpory rodičů, prarodičů, sourozenců a spolužáků.

Všichni se už moc těší na další zápasy, které se budou konat 3.11. opět na hale SH Sport Point v Brně. Přijďte naše děti podpořit.

Mgr. Jindra Severinová

FOTOGALERIE