Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Běžci ze ZŠ Kamínky vítězí

23.5.2018 10:11 • autor:

 

Žáci 1. stupně ZŠ Kamínky se ve školním roce 2017/18 opět účastnili čtyřkolové soutěže ve vytrvalostním běhu – Běhu brněnské mládeže. Výkony našich malých sportovců z 1. – 5. tříd jsou stále kvalitnější. V celkovém hodnocení brněnských škol ta naše získala krásný pohár za skvělé 3. místo, což je o 5 stupínků lepší než v předcházejícím ročníku. Mezi nejlepšími běžci celého seriálu s maximálním počtem bodů a 4 vítězstvími byl vyhodnocen Matěj Kandrnal z 2. třídy. Velikou pochvalu zaslouží i všichni ostatní závodníci, kteří výborně reprezentovali naši školu a přejeme jim hodně dalších sportovních úspěchů.

 PaedDr. Zdeňka Bučková

FOTOGALERIE