Besídka ke DNI MATEK

13.5.2019 20:52 • autor:

V neděli 12. května oslavíme svátek našich maminek. Žáci si pro maminky připravili v rámci školní družiny, tanečního kroužku a pěveckého sboru Zpěváček řadu krásných vystoupení. Besídku, konanou ve čtvrtek 9. května, zahájili naši nejmenší, žáci prvních, druhých a třetích tříd s básničkami, písničkami, tancem i dramatizací. Pokračovali žáci čtvrtých tříd se svou recitací, čtením vlastních dopisů maminkám a hrou na flétnu. Zástup rodičů rozvlnil a roztleskal taneční kroužek mladších i starších žákyň. Celou besídku zakončil pěvecký sbor Zpěváček s písněmi věnovanými nejen maminkám, ale i tatínkům. Účast byla hojná, na tvářích rodičů jsme viděli úsměvy i slzy dojetí. Doufáme, že se vystoupení líbilo a těšíme se na další setkání s rodiči, prarodiči a všemi přáteli dětí a školy.

Mgr. et Mgr. Pavlína Kučerová