Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Akce 5.B

28.6.2024 9:40 • autor:

Posledních čtrnáct dnů jsme si krásně užili. Navštívili jsme 13.6. společně s 5.A a čtvrtými třídami Archeoskanzen a Živou vodu v Modré. Byl to pro všechny nevšední zážitek. Navštívili jsme tehdejší školu za doby Velké Moravy, stříleli z luku, obdivovali zručnost hrnčíře a poslouchali povídání kovářského mistra.

17.6. jsme si společně s 5.A  prohlédli bunkr pod Špilberkem a dozvěděli se spoustu zajímavostí o jeho stavbě a využití. Po prohlísdce jsme se prošli po Špilberku a poslechli jsme si odbíjející zvony v 11,00 hod.

19.6. jsme byli v Líšni na boulingu, na pěti drahách se odehrávaly souboje mezi žáky. Byl to pro všechny zajímavý sportovní zážitek

Jako každý rok jsme si byli 21.6. zaplavat na brněnské Riviéře, tentokrát nám počasí přálo. Žáci se především vyřádili na tobogánu a skluzavce.

Již tradičně na závěr školního roku 27,6. jsme navštívili sportovní areál v Komárově. Děvčata si zahrála minigolf a kluci fotbalgolf. Moc jsme si to užili.

A zítra hurá na prázdniny.

Marcela Drábková, TU

FOTOGALERIE