Základní škola Kamínky Základní škola Kamínky
Základní škola, Brno, Kamínky 5, příspěvková organizace

Advent na ZŠ Kamínky

15.12.2022 12:30 • autor:

V letošním adventním čase jsme na ZŠ Kamínky po třech letech navázali na řadu tradičních akcí. Jednalo se o oblíbený vánoční Jarmark, jehož ozdobou byly nejen výrobky žáků. Vánoční besídku, obsahující vystoupení ve formě tance, divadla a dalších kulturních aktivit. Výlet na vánoční trhy do Vídně, kterého se zúčastnilo 70 dětí. Nesmíme zapomenout, že děti prvních a druhých tříd navštívil Ježíšek. Vánoční dílničky formou výroby vánočních dárků rovněž dokreslili atmosféru adventu.

Nezapomněli jsme ani na zaměstnance školy, kteří měli možnost navštívit vánoční trhy ve Wachau. Věřím, že vše výše uvedené přispěje ke klidnému prožití svátků a nastolení vánoční atmosféry.

Mgr. Irena Drábková

FOTOGALERIE