7.B a její adapťák

25.9.2022 23:04 • autor:

Letošní první dny jsme strávili společně na adapťáku, který se konal ve dnech 5. a 6. září v areálu školy. Aby se nám všem společně lépe spolupracovalo, nachystala si paní psycholožka s třídní učitelkou a novou paní asistentkou aktivity, kde jsme si zahráli od malovacích her po sportovní. Zahráli jsme si vybišku, knedlík, ponny express, deku a nakreslili náš třídní strom přání. Společně jsme se třeba zamýšleli nad tím, co bychom letos chtěli zažít, co si přejeme pro naši třídu a kdy se budeme setkávat na naše třídní snídaně ( první byla očividně super, protože o banánové buchtě básní někteří ještě teď ). Počasí nám přálo, takže jsme si užili ještě poslední záblesky léta a teď už zase zpátky do lavic a ke knížkám.

Mgr. Michaela Dvořáková, TÚ 7.B