4.B – Jak jsme prožili závěr školního roku

29.6.2023 7:23 • autor:

Začali jsme pěkně z ostra. V úterý 13.6. jsme navštívili Junglepark za Anthroposem, byl to pro některé žáky pořádný adrenalin. Zpočátku jsem sama nevěřila, že to všichni zvládnou.

V pátek 16.6. jsme společně se 4.A vyrazili na vlastivědný výlet do Prahy. V Praze jsme navštívili Vyšehrad, vyvezli jsme se na Petřín a podél Hladové zdi jsme přišli na Hradčany. Počkali jsme si na výměnu stráží a prohlédli si chrám sv. Víta. Prošli jsme se po Karlově mostě a spěchali jsme k Orloji na Staroměstském náměstí. Výlet se všem velmi líbil a do Brna si žáci odváželi spoustu zážitků.

Další pátek 23.6. jsme se prošli po oboře a vylezli na rozhlednu Holedná, měli jsme krásný výhled na Brno. Nejvíce se žáci těšili na Riviéru, ale 27.6. nám počasí moc nepřálo. Všichni se nejprve cachtali v brouzdališti, pak jsme vyrazili na lekníny a nakonec ti nejotužilejší jezdili na tobogánu a na skluzavce. Poslední akcí bylo sportovní dopoledne ve čtvrtek 29.6. na Kšírovce. Kluci absolvovali fotbalgolf a děvčata minigolf. Pěkně jsme si ten závěr školního roku užili. A teď hurá na prázdniny!!!!!

Mgr. Marcela Drábková