Zprávy z Beskydských novin – pokračování

LVK1ST

Jsme tu s dalšími zprávami o našich brněnských lyžařích. Do středečního lyžování se všichni obuli naplno. Třetí družstvo otestovalo červenou sjezdovku. První družstvo předvedlo živý slalom.  Druhé družstvo bylo již na červené sjezdovce jako doma a čtvrté družstvo si mohlo dovolit pár volných jízd na modré sjezdovce. A co bylo hlavní? Viděli jsme samé usměvavé lyžaře. Čtvrteční den byl v duchu slalomových závodů. Nikdo nepodcenil přípravu a každý s napětím očekával onen závod. Na startu byli lyžaři trošku nervózní, ale cílem projeli všichni. Večer nebyl zdaleka poklidný. Na chatě se objevila šifrovaná zpráva a tím začal napínavý výstup k doupěti sněžného muže. Všechny expedice Yettiho doupě objevily a odnesly si jeho cenné zásoby. Tento den nešlo neoslavit. Najednou jsme naše lyžaře nepoznávali. Objevili se piráti, netopýři, víly, mažoretky, různá zvířátka a prapodivná stvoření. Oslava byla velkolepá a všichni se skvěle bavili. Už teď se těšíme, až k nám opět příští rok zavítají. Tým sportovních reportérek FOTOGALERIE VIDEO

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: