Stříbro na Školském poháru v korfbalu

  Naše škola se zapojila do Školského poháru v korfbalu. Do obvodních kol se přihlásilo 14 škol, do městského finále mohlo postoupit jen 8 škol. Náš tým absolvoval obvodní kolo dne 28. 2. na ZŠ Pastviny. Tam jsme dvakrát porazili domácí družstvo a dvakrát ZŠ Hamry. Díky tomu jsme postoupili z prvního místa. Městské finále se konalo dne 9. 3. v nové hale Tatranu Bohunice. V základní skupině jsme prohráli se ZŠ Sirotkova 2:5, porazili Elišku Přemyslovnu 5:1 a na závěr remizovali s Otevřenou 5:5. Ve skupině jsme zaujali 2. místo a postoupili do semifinále. Tam jsme po tuhém boji a výborném výkonu vyřadili ZŠ Laštůvkovu 8:6. Ve finále nás opět čekala Sirotkova a po vyrovnaném průběhu jsme podlehli 5:7. Následovalo vyhlášení výsledků a nejlepších střelců. Převzali jsme pohár a diplom za druhé místo. Nejlepším střelcem celého turnaje byl Filip Vojtaník z 5. B. Střelecky se také dařilo Terezce Votavové ze stejné třídy a Vojtovi Orlovi z 5. A. Všem hráčům a hráčkám patří velké poděkování za výbornou reprezentaci školy.   Mgr. Josef Pohanka FOTOGALERIE

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: