Škola v přírodě v Kletečné u Humpolce

      Nádherná krajina Vysočiny přivítala žáky 5. A, 5. B, a 4. C, kteří zde prožili skvělou školu v přírodě. Téma našeho pobytu bylo inspirováno Cestou kolem světa.  Květnové slunečné počasí přispívalo k dobré pohodě, při které malí cestovatelé navštívili jednotlivé kontinenty. V týmech se zápalem plnili zajímavé úkoly, řešili rébusy, v hádankách podle indicií rozpoznávali historické památky a divy světa, města a státy Evropy, tvořili mandaly, lapače snů a své tělo utužovali v netradičních sportovních disciplínách. Vypravili se také do blízkého okolí. Při celodenním výletu navštívili přehradní nádrž Sedlice a hydroelektrárnu na Želivce. Velkým zážitkem byl také výlet do Pelhřimova, prohlídka Muzea kuriozit a expozice Zlaté české ručičky. Všichni obdivovali umění, šikovnost a nápaditost tvůrců těchto zajímavých předmětů. Škola v přírodě velmi rychle uběhla. Byla plna dobrodružství, kamarádství, pohody a krásných zážitků. Zpáteční cesta do Brna byla zpestřena návštěvou ZOO Jihlava. Zvířata z celého světa výborně dokreslila naši cestovatelskou školu v přírodě, na kterou budeme dlouho vzpomínat. PaedDr. Zdeňka Bučková FOTOGALERIE  

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: