Pythagoriáda

12.2.2020 12:44 • autor:

V posledním lednovém týdnu proběhla na naší škole matematická soutěž Pythagoriáda, které se účastnili žáci 5.- 8. ročnků. Úspěšným řešitelem se stal každý, kdo dosáhl alespoň 10 bodů z 15 možných. Z pátých tříd se to podařilo Markovi Růžičkovi, Adamovi Bedrošovi ( oba 5.A), Stanislavě Piňosové a Kateřině Sekaninové a Františku Šalé (všichni 5.B). Na druhém stupni byla ze 7.A úspěšná Eva Hradílková. Nejvíce úspěšných řešitelů zaznamenal osmý ročník, konkrétně Adam Bejvl, Michaela Hadravová, Ondřej Havlásek, Linda Křenková, Ondřej Kycl ( všichni 8.A), Daniel Číž, Lukáš Nippert a Radek Zřídkaveselý (všichni 8.B). Jmenovaní žáci budou nominováni do okresního kola, které proběhne na konci března. Držíme palce všem, kteří budou naši školu reprezentovat.

Mgr. Michaela Dvořáková