Podzimní činnosti 2.oddělení školní družiny

8.10.2020 13:37 • autor: • kategorie:

Už je za námi měsíc září a máme začátek října. Postupně si zvykáme na režim školy a režim školní družiny. Vedle pravidel, která bychom měli dodržovat, aby nám bylo ve ŠD dobře, si samozřejmě hrajeme s různými stavebnicemi, hrajeme kolektivní hry, čteme nebo sledujeme pohádky, zkoušíme si zahrát loutkové divadlo, poznáváme pantomimu, vybarvujeme rozličné omalovánky, ale také i tvoříme. Tvoříme z papíru, z plastelíny, z přírodních materiálů, např. srdíčka z jeřabin, zvířátka z plastelíny a kaštanů, papírové loďky či vlaštovky.

A protože k podzimu náleží pouštění draků, pustili jsem se do jeho výroby. Po jeho dokončení jsme draky hned vyzkoušeli, jak létají. Škoda jen, že nám více nefoukal vítr.

Několik obrázků z našeho tvoření si můžete prohlédnout.

Zdeňka Palečková