Olympijský festival v Brně – 1.A,1.B,2.A

19.2.2018 20:15 • autor:

Před Vánoci jsme se zúčastnili soutěže o vstup a program na Olympijský festival v Brně. Museli jsme splnit dvě podmínky – kreativně ztvárnit vybraný český úspěch na olympijských hrách a splnit alespoň tři disciplíny olympijského diplomu. A povedlo se. Vybrali nás.

Ve čtvrtek 15.2. jsme navštívili olympijský festival v Brně, kde byl pro nás nachystaný program na míru. Zažili jsme si olympijskou atmosféru, vyzkoušeli některé olympijské sporty – pumptrack, snowpark, curling a ledovou dráhu. Setkali se, pomazlili se a vyfotili s maskotem tygrem jménem Soohorang a nakonec jsme byli za sportovní výkony odměněny medailemi a diplomem, který nám předal olympijský sportovec z Ria – kajakář Daniel Havel.

Den jsme si všichni obrovsky užili.

Mgr. Jindra Severinová