Olympijský běh

20.6.2019 13:35 • autor:

Ve středu 19.6. jsme se již po třetí zúčastnili Olympijského běhu.  I letos byla z řad žáků veliká účast.  Žáci byli rozděleni do kategorií podle ročníků. Závodili na 500m dlouhé trase, která vedla lesem na Kamenném vrchu. I přes velké horko, které v době závodu panovalo, podali žáci velmi dobré výkony. Někteří běželi naplno od začátku až do konce, někteří si trasu jen prošli, ale i to se počítá. Odměnou jim byl nejen dobrý pocit, že trasu zvládli, ale i diplom, medaile a drobné dárky od firmy Koh-i-noor a T- Mobile. Po každém doběhnutí, byli za každý ročník vyhlášeni nejlepší tři chlapci a tři dívky, které byli odměněny krásnými kovovými medailemi a věcnými dárky.  Na konci celého běhu byl vyhlášen nejrychlejší žák a žákyně z 1. a 2. stupně. Za svůj skvělý výkon dostali pohár. Za 1. stupeň to byl Michal a Stela z 5.A a za 2. stupeň to byl Michal ze 7.A a Eliška z 6.A.

Letošní ročník se opět vydařil.

Mgr. Jindra Severinová