Novinky ve školní družině

  Po vánočních svátcích jsme se odpočinutí vrátili do školních lavic. S dětmi jsme s nadšením hráli nové deskové hry, za které  "Ježíškovi" moc děkujeme.
V lednu se konala celodružinová soutěž ve zpěvu "Kočičí mňoukání". Finalisté se zúčastnili obvodního kola Superstar školních družin, kde uspěla a získala druhé místo Hanka Chupíková. Gratulujeme.
Všichni společně jsme si užívali sněhovou nadílku. Jako každý rok i letos proběhla zimní olympiáda, která se konečně udála v kupě sněhu, jak to má správně být. Pořádně jsme se při soutěžích vyřádili. Celý ten "bílý čas" byl fajn a my se těšili na venkovní radovánky, kdy jsme jezdili na lopatách a stavěli sněhuláky... 🙂
Další očekávanou akcí byl karneval. K vidění byla spousta masek a převleků, hrála hudba, děti se fotily ve fotokoutku a barvily si pramínky vlasů. Na každého čekalo překvapení v podobě odměn. Věříme, že děti odcházely z karnevalu spokojené.
Školní družina
 

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: