Návštěva  VIDA science centra –   1.A , 1.B

IMG_20170215_114234 Ve středu 15.2. se prvňáci vydali do science centra VIDA na brněnském výstavišti. Ve VIDA centru si  mohli vyzkoušet řadu různých pokusů – rozpoutat tornádo nebo vodní vír, stát se archeologem a pátrat po pravěkých kostech,  podívat se do velkého modelu srdce,  vyměnit pneumatiky na autě, jezdit v obřím tobogánu a vyzkoušet si mnoho dalších zajímavých pokusů, hlavolamů a klamů.  Na prvňáky také čekal výukový program „Když kámen promluví“.  Vidátoři je netradiční a zábavnou formou seznámili se světem kamenů. Zkoušeli jak  jednotlivé kameny zní, jaké mají  tvary a barvy a zjišťovali k čemu se dají použít. Postavili si kamennou věž, zažili chůzi po kamenné cestě a nakonec si zkusili masáž teplými kameny. Jako dárek si každý odnesl malý kamínek, který mu bude připomínat den plný zážitků. Mgr. Jindra Severinová FOTOGALERIE

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: