Na škole v přírodě se 4.B

Poslední dubnový týden jsme s naší 4.B vyrazili na dlouho očekávanou školu v přírodě do beskydských vrchů na hotel Čarták. Je pravdou, že počasí předchozího týdne naznačovalo, že by to mohl být spíše 3. lyžařský kurz, ale toho se nikdo nezalekl. Cesta rychle utekla a děti už se těšily, kolik klíčů si do své třídní hry Pevnost Boyard jejich tým vybojuje. Pondělní odpolední procházka ukázala, jak krásné a kopcovité místo jsme vybrali a počasí jsme ten den měli opravdu za odměnu. Již v pondělní večer začaly boje o klíče a indicie. Týmy psaly deníky, luštily kvízy a šifry, boj byl vyrovnaný a neúprosný. Zápolení samozřejmě probíhalo i další dny, a to hlavně v terénu, kde bylo zapotřebí zapojit početní vědomosti, angličtinu a v neposlední řadě i běžecké schopnosti. Ani trasa dle buzoly naše šikuly neodradila a v opravdu  nelehkých podmínkách statečně „bloudili“ a plnili úkoly. A jak se říká, když se člověk nenudí, všechno utíká rychleji, tak i nám naše škola v přírodě doslova „prosvištěla“ před očima. Ještě jsme si stihli zajet zaplavat a zadovádět do bazénu v Rožnově a před námi tu byl závěrečný večer. Vítězný tým získal klíč, ostatní týmy indicie a mohla začít úžasná závěrečná diskotéka, na které se vlnila a skvěle bavila úplně celá 4.B. Z naší  úžasné školy v přírodě jsme všichni odjížděli s krásnými zážitky a týmy navíc s nelehce, ale zaslouženě získanými klíči a indiciemi. FOTOGALERIE SLIDESHOW

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: