MARBO na Kamínkách

DSC_1520   MARBO na Kamínkách Bezprostředně před ukončením 1. pololetí letošního školního roku jsme v tělocvičně naší školy poprvé přivítali hudební skupinu MARBO. Členové skupiny měli pro nás připravené dva výchovné koncerty. Pro menší děti I. stupně to byl program „Písničky a jejich úkoly“, při kterém si naši žáčci i žákyňky s chutí zazpívali a rytmicky řadu písniček doprovodili. Děti se tedy staly aktivními účastníky koncertu, ve kterém za pomoci písní plnily nejrůznější úkoly. Starší žáci II. stupně se díky náplně koncertu ocitli v době existence legendárního Osvobozeného divadla a poslouchali a zazpívali si nejznámější hity té doby. Pak se přesunuli do 2. poloviny 20. století k působení a tvorbě divadla Semafor, jehož celá řada písní se stala evergreeny a hrají se a zpívají dodnes. Příjemná atmosféra byla zakončena srdečným potleskem našich žáků, kteří se do další výuky vraceli s úsměvem ve tváři, někteří s pobroukáváním předvedených písní. Vystoupení skupiny MARBO nás velmi příjemně překvapilo a zpestřilo naše vyučování. Mgr. Helena Hanousková   FOTOGRAFIE

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: