LVK 2017 – 2. stupeň

LVKlvk - foto web Jako každý rok jsme absolvovali lyžařský kurz. Setkali jsme se před školou, naložili jsme naše malá, ale i velká zavazadla a vyrazili jsme. Velmi jsme se těšili, až dojedeme na Horský hotel Čarták u Rožnova pod Radhoštěm. Po vybalení věcí jsme si šli prohlédnout blízké okolí. Při procházce jsme navštívili nedalekou sjezdovku – Soláň vrchol. Další den už jsme ale lyžovali ve Ski areálu Karolinka, kam nás každý den vozil autobus. Do družstev jsme byli rozřazeni podle našich schopností. Během celého týdne jsme trénovali techniku lyžování (brzdění, plužení, carvingové oblouky, funcarving, snowbladování) a snowboardování. Po odpoledním odpočinku nám každý den žáci 7. ročníku přednášeli své prezentace na dané téma. Večer si pak vybraná třída připravila program pro ostatní třídy. Bylo jedno, jestli jsme deváťáci, či šesťáci, bavili jsme se všichni dobře. Program lyžařského výcviku jsme ukončili diskotékou. Už se těšíme na příští lyžák. Možná i my. Žákyně 9. B FOTOGALERIE

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: