Deník cestovatelů z Velké Británie

Naše cestovatelské  dobrodružství začalo první zkouškou, a to 24 hodinovou jízdou autobusem, kdy jsme stihli procestovat Německo, Holandsko, Belgii, Francii a po přeplutí kanálu La Manche nás přivítaly Donverské útesy Velká Británie.
Londýn jsme začali objevovat hned v pondělí ráno a to na nultém poledníku v Greenwinch. A jako správní námořníci jsme se lodí po řece Temži  přiblížili k dalším památkám města Londýn a navštívili  Tower of London, kde jsme viděli velkolepé korunovační klenoty, prošli se po Tower Bridge, viděli London Bridge, první divadlo Globe, most známý ze scén  Harryho Pottera a naše krásné poznávací putování jsme zakončili u St.Paul´s Cathedral.
Zvládli jsme i malý shopping u už se nakupovaly malé dárečky a suvenýry a naši cestovatelé se pomalu, ale jistě stávají zkušenějšími a zkušenějšími.
Večer jsme do našich hostitelských rodin v Gosportu dorazili trochu  s obavami a velkým očekáváním. Vše se ale po prvních anglických slovíčkách rozplynulo, neboť rodiny byly velmi milé a přívětivé.
Dnes nás čeká škola a krásné město na pobřeží - Brighton.
Vzhůru za dalším dobrodružstvím!!!!
Mgr. Ivana Demlová

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: