Charitativní akce – IX. B předává dárky v útulku

Koncem dubna, po přijímacích zkouškách, se konečně naše třída IX. B, vydala do útulku na Kociánce, předat dárky z výtěžku školního Jarmarku. Tento rok poprvé každá třída rozhodla, jak s penězi naloží. Jsme velmi rádi a touto cestou také děkujeme našim spolužáků, že dárky věnovali tomuto útulku, kde celoročně působíme jako dobrovolnice. Naší odměnou byl veselý štěkot pejsků, kteří ocenili pamlsky, granule a piškoty. My jsme zase měli možnost pohladit si koně a jalovici, o které jsme se od majitelky dozvěděli zajímavé věci. Odpoledne se velmi vydařilo, jenom nám bylo líto, že je to nejspíš naše poslední záslužná akce na této škole. Žákyně IX. B ZŠ Kamínky 5   Lucka Janechová a Eliška Křivánková

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: