Cestovatelský deník z Velké Británie – pokračování

Dnešní den začal jak jinak než anglickou snídaní v rodinách a potom už hurá do školy, kde se speakovalo, zpívalo a  hrály se hry s místními anglickými učiteli, zkrátka se užívala angličtina plnými doušky.
Hned po škole jsme se přesunuli po pobřeží více na západ do jednoho z největších a nejznámějších přímořských  letovisek Velké Británie - do Brightanu. Tady nás čekalo nejedno krásné místo. Hned na úvod jsme se vydali podívat  do Sae Life Centre - podmořského akvária, kde se nám žraloci proháněli nad hlavami a mohli jsme vidět kolem 3500 tisíce druhů podmořských živočichů. Potom už nás čekal majestátný a opravdu velkolepý Royal Pavilion - exotický palác v centru Brightnu vystavěný pro Jiřího IV.
Stačili jsme si odpočinout a nasát svěží mořský vzduch, ale i zadovádět si na krásné místní pláži.
Den jsme zakončili v našich místních rodinách a už teď s netrpělivostí očekáváme dobrodružství zítřejšího dne:-)

Žádné komentáře.

Vyhledávání

Do konce prázdnin zbývá: