Běžci ze ZŠ Kamínky na BBM

1.11.2017 19:55 • autor:

Stejně jako loni se i v tomto školním roce účastní žáci a žákyně ZŠ Kamínky seriálu běhů pro školní mládež, které pořádá Centrum volného času Lužánky. Do prvního kola na Lesné, které se konalo koncem září, se  zapojily děti z prvního i druhého stupně, a tak výpravu naší školy tvořilo přes čtyřicet dětí. Ty si počínaly velmi zdatně při běhu Čertovou roklí, o čemž svědčí i řada umístění mezi nejlepšími napříč všemi kategoriemi. I ve druhém kole v Lužánkách se naši běžci neztratili. Mezi nejúspěšnější závodníky, kteří získali cenné body pro naši školu v prvních dvou kolech, patří O. Privarčák, P. Konečný/ 1.tř./, A. Frantová,       L. Hradílková, M. Kandrnal / 2. tř./, A. Antonová, L. Kolářová, K. Vlachová, A. Bedroš /3. tř./, K. Káňová / 4. tř./ Sportovní atmosféra a nasazení všech zúčastněných byla vynikající a snad i důležitější než jejich konečné pořadí.

PaedDr. Zdeňka Bučková